Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%.  W zabiegach stosowane są różnego rodzaju długości rzęsy, dzięki czemu możesz sama decydować o tym, jak bardzo długie rzęsy chcesz mieć.


Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą 1:1 (“jeden do jednego”), co oznacza, że doklejamy rzęsy z protein
jedwabiu jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający. Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski doklejone jedna po drugiej do Twoich naturalnych rzęs i utrzymują się one od sześciu do ośmiu tygodni – tyle samo, ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego są nie do odróżnienia przed niedoświadczonego obserwatora.

Przedłużone rzęsy są wodoodporne, więc bez obaw można korzystać z sauny lub z basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym. Nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem, co może powodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.